Portfolio

INSTAGRAM

Svatby v kostele mám moc ráda. Ta atmosféra je zkrátka nezaměnitelná. 🤍 #svatba #svatba2022 #svatebnipolibek #novomanzelskypolibek #nevesta #zenich #svatbavkostele #laska #svatebnifotograf ...

Moji milí sledovatelé, ❤️

Mám na srdci další úžasnou zprávu, o kterou bych se s Vámi chtěla podělit. Už o tom mluvím/píšu dlouho, tak by to chtělo trochu ,,zoficiálnit”, ať to není jen občasné volání do tmy. Jak jsem naznačovala v některých předešlých příbězích, chystám se splnit si dávný sen o svém vlastním, velkém, dokonale vybaveném fotoateliéru. Už tam mám navezené věci, takže tu informaci konečně můžu vypustit ven bez stresu, abych něco náhodou nezakřikla. 🙃

Bude mě teď čekat spousta práce se zařizováním do konečné podoby. Celý proces vám budu průběžně dokumentovat a sdílet a budu moc ráda za každou vaši reakci, kterou mi dáte najevo podporu.

Je to velká výzva, ale nemůžu se dočkat, až budu mít místo pro klid na práci, čerpání pozitivní energie, inspirace. Místo, kde budu moct uplatňovat svoji kreativitu a tvořit všechny projekty, které mám už dlouho v hlavě, ale dosud nebylo kde je uskutečnit.

Ale hlavně chci vytvořit místo příjemné i pro vás, kde vám bude dobře a kam se za mnou budete rádi vracet. Dám do toho svoje maximum a doufám, že z výsledku budeme nadšení všichni.

Děkuji vám za přízeň a zůstaňte naladěni 🤗
Mari ❤️

#ateliertrebic
...

Marie Anna Holíková, 2021